Zdroj: Pixabay.com
Invoitix

[quote]Společnost Xerox uvádí na trh nový tiskový stroj Xerox IridesseTM Production Press. Jako první tak představuje šestibarevný tiskový stroj, který kombinuje čtyřbarevný tisk s až dvěma speciálními tonery v jednom tiskovém průchodu. Stroj umožňuje v jednom průchodu tisknout I metalické barvy a tím umožňuje i jedinečné zušlechťování přímo při tisku.[/quote]

Nový tiskový stroj Xerox Iridesse boří zažité představy o digitálním tisku. Kombinuje nejvyšší stupeň automatizace tiskového procesu s unikátními metalickými tiskovými efekty. Xerox Iridesse Production Press je jediným digitálním tiskovým strojem, který umí tisknout metalickou zlatou nebo stříbrnou barvu, v CMYKu a čirým tonerem v rámci jednoho průchodu. Tím dává svým klientům v oblasti tisku okamžitou konkurenční výhodu.

Optimalizace výrobních postupů

Xerox Iridesse Production Press odstraňuje nutnost používat několikanásobných tiskových postupů, které jsou běžné pro zdobný tisk. Automatizované workflow Xerox FreeFlow® Core umožňují poskytovatelům tisku selektivně a automaticky převést texty a grafiku na tisk ve zlaté a stříbrné barvě, aniž by museli editovat zdrojový dokument. Jedná se tedy o vylepšení existujících možností.

Jak na vytváření metalických efektů

Se dvěma speciálními tiskovými jednotkami mohou zákazníci vytvářet zajímavé tisky s metalickými a mixovanými metalickými gradienty a dalšími speciálními vylepšeními. Zlaté či stříbrné tonery mohou být používány samostatně či mohou sloužit jako vrstva pod nebo nad CMYK, čímž vzniknou unikátní iridescentní odstíny. Xerox Iridesse Production Press je na trhu dostupný od 9. května 2018.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP