Intermodální přeprava na trase KR-UZ nadále přitahuje pozornost přepravců. AsstrA aktivně vyvíjí a optimalizuje trasy mezi Koreou a Uzbekistánem a nabízí zákazníkům vylepšené doručovací služby.

„V reakci na rostoucí poptávku vyvíjíme intermodální přepravní trasy mezi Koreou a Uzbekistánem, aktualizujeme stávající a otevíráme nové. Společně s kolegy z železniční nákladní divize Taškent byly vyvinuty možnosti tras, které procházejí přístavy Dálného východu a Číny. Individuálně, v závislosti na potřebách klienta, přáních a vlastnostech nákladu, tým AsstrA přizpůsobí trasu z hlediska ceny a doby přepravy,“ říká Artyom Gordin, projektový manažer S.Korea & Head S.Korea kontejnerová divize.

Klienti AsstrA mají k dispozici tři trasy s ohledem na nejběžnější požadavky:

Námořní cesta přes přístav Vladivostok s následnou přepravou po železnici, předpokládaná doba tranzitu 40 dní.

Doručení po moři přes přístav Qingdao s další přepravou po železnici, přibližně tt 35 dní.

Námořní cesta přes přístav Qingdao následovaná silničním doručením, odhadem tt ~ 20 dní.

„Příkladem úspěšné implementace intermodální přepravy na této trase je projekt dodávky zboží z Jižní Koreje do Uzbekistánu (město Andijan) Uzbekistánu pro automobilku Uz-SeMyung. AsstrA s přihlédnutím k individuálním preferencím zákazníka zorganizovala logistiku s využitím jak nejvýnosnějších z hlediska úspory zdrojů, tak nejefektivnějších tras z hlediska rychlosti. Volba rychlé trasy přes přístav Qingdao s následným automatickým doručením umožnila zkrátit dobu přepravy na polovinu a konsolidace nákladu v jednom kontejneru s následným doručením z domu do domu zajistila bezpečnost nákladu na celé trase,“ – dodává Arťom Gordin.

Různé trasy, integrovaný přístup k přáním zákazníků a dodávky bez přetížení dělají z intermodální přepravy efektivní a spolehlivou možnost optimalizace dodavatelských řetězců. Pro odborné rady ohledně logistiky nebo kalkulace sazeb kontaktujte náš tým: korea@asstra.com.

Zdroj: AsstrA

DPP