Zdroj: Freeimages.com
DPP

[quote]Panalpina v posledních letech v Česku rostla. K udržení tempa s poptávkou se společnost rozhodla konsolidovat své tři sklady v jednom moderním logistickém centru Pavlov v blízkosti letiště Václava Havla v Praze. Přesun na tuto strategickou pozici umožňuje společnosti efektivněji distribuovat zásilky zákazníkům po celé Evropě a světě, a tím usnadnit český vývoz.[/quote]

,,Všechno na jednom místě zvyšuje naši efektivitu a přináší bezprecedentní flexibilitu a provozní synergii. Nyní máme více prostoru pro logistické služby s přidanou hodnotou, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout řešení na míru, “ říká Robert Sgariboldi, manažer pro Česko a Slovensko.

Panalpina a developer stránek Panattoni Europe pozvali zákazníky a obchodní partnery na slavnostní zahájení v září 2017. Téměř 200 lidí navštívilo nové logistické centrum, které nabízí logistickou službu s přidanou hodnotou pro více zákazníků, včetně celního odbavení pro dovoz i vývoz.

Podle statistik IATA (International Air Transport Association) se objemy letecké přepravy Panalpiny z pražského letiště pravidelně přesahují 200 tun za měsíc a řadí společnost mezi tři nejlepší české letecké dopravce. Zdá se, že největší objemy pocházejí z automobilového průmyslu, přičemž telekomunikace je druhá a na třetím místě jsou špičkové technologie.

Služby jako ,,pick and pack“, etiketování, kontrola jakosti nebo řízení stavu zásob s plnou viditelností inventáře se staly standardem a společnost Panalpina. Při dispečinku zařízení pro telekomunikační infrastrukturu například pro jednoho ze svých zákazníků Panalpina nejen organizuje dodávky na místě, ale také nahrávají nejnovější software.

,,Objem roste rychle, dokonce ještě víc, než jsme očekávali, a tak už jednáme o prodloužení prostoru, který si pronajmeme, abychom pokryli všechny budoucí potřeby našich zákazníků,“ říká Sgariboldi.

Celý článek v originálním znění si můžete přečíst ZDE.

Zdroj: Eurologport.eu