Invoitix

[quote]Jubilejní 10. ročník se ponese v duchu nejsilnějších stránek Toyoty „CODE OF TOYOTA“ – moderních technologií, automatizace, bezuličkového skladování nebo správy flotily I_Site. Jako vždy bude k vidění komplexní průřez obsáhlého sortimentu manipulační techniky, řada novinek i všech klíčových služeb pro moderní štíhlou a bezpečnou logistiku. U odborné veřejnosti oblíbená akce bude letos plná informací, trendů, zajímavých vizuálních efektů v binárním kódu evokujících digitalizaci.[/quote]

Toyota Demo Days proběhnou ve dnech 10.-11. října 2018 v průmyslové zóně v Rudné (Prologis Park Prague, hala DC6). Zóna je velmi dobře dostupná z dálnice D5. Poslední TDD navštívilo ve dvou dubnových dnech 2017 přes 800 návštěvníků. Toto číslo je na podobné události pořádané jedinou společností nadprůměrně vysoké a vypovídá o popularitě a přitažlivosti programu, který Toyota pro své partnery a potenciální zákazníky dokáže vždy připravit.

Programové lahůdky

Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ, se podílela na všech dosavadních ročnících od roku 2009 jako manažer projektu. Uvádí, proč by neměli specialisté z oboru manipulace, logistiky a skladování letošní ročník vynechat:

,,Těší nás, že zájem o akci s každým novým ročníkem stoupal a věříme, že i letošní trochu slavnostní 10. Toyota Demo Days tradici potvrdí. Stěžejní je pro nás ovšem vytvoření odborně společenské platformy, kde hosté akce načerpají informace nebo naleznou odpovědi na logistické výzvy, které ve svých provozech musejí řešit. Zájem hostů-odborníků sledujeme s velkým respektem a snažíme se formátem „business event“ uspokojit poptávku po referencích i ukázkách nových logistických řešení. Myslím, že letos překvapíme i vizuálním rámcem: na ploše 4 000 m2 budou připravena přitažlivá řešení i tradičně pestrý program s prezentacemi kolegů-specialistů i zákazníků. Určitě zaujmeme zajímavými hosty programu i demonstracemi strojů včetně produktových novinek, soutěží zručnosti řidičů nebo atraktivním doplňkovým programem. Největším tahákem pro většinu návštěvníků budou samozřejmě odborná témata – jmenujme tři trendové expozice – živá aplikace s automatickým retrakem z řady Autopilot, řešení pro štíhlou logistiku s tahači Toyota Tracto a nový Simai nebo aktuální bohatá nabídka vlastních li-ionových baterií postavených na modularitě a řešeních na míru.“

Dodejme, že ve čtvrtek 11.10. se ujme interview s váženými a povolanými hosty přímo ředitel TMHCZ, Jaroslav Žlábek, a témata budou opravdu rezonující odbornou společností: Kam směřuje automatizace? a Co dále otevře Průmysl 4.0 v logistice? Pozvání přijali – Prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSC, dr. h. c., vedoucí oddělení INTSYS: Inteligentní systémy z ČVUT v Praze, zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky a Frans Louwarts, Executive Sales Manager Warehousing, Vanderlande Industries B.V.

„Program každoročně umožňuje výběr z paralelních aktivit, letos navíc bude hostům pomáhat interaktivní aplikace přímo v jejich mobilních telefonech. Páteří akce zůstávají relativně krátké odborné a referenční vstupy na žádané téma. Například o nových funkcích a přínosech fleet managementu I_Site, s nímž se Toyota uplatnila již ve více než 60 tisících instalacích v Evropě. Navíc počátkem října vstoupíme do další úrovně informační dostupnosti a digitalizace. O tom bude hovořit téma „Code of Telematics“. S telematikou souvisí i nová unikátní servisní platformou T-Stream, která umožní přesnou vzdálenou diagnostiku závad, velké zrychlení komunikace mezi servisními techniky a dispečinkem i mezi techniky a zákazníky a podobně. Již v listopadu rozběhne Toyota pilotní projekt­. Zajímavý bude také blok „Code of Safety“, který nabídne péči Toyoty o provozně a bezpečnostně promyšlená řešení v intralogistice. A mnoho dalších témat …,“ doplňuje Jana Bobysudová.

 

Své příznivce si určitě najde nový 6 tunový čelní elektrický vozík Toyota Traigo 80 s nosností 6-8 t – který nepůjde v žádném případě přehlédnout a naplní tak heslo „Code of Performance“. Předvedeny budou celé specializované řady vozíků – od nízkozdvihů až po VNA a také nezapomeneme na cíleně zvýhodněnou nabídku „prověřených strojů“ vyladěné použité techniky. Zájemcům o čelní vozíky předvedou elektriky i spalovací vozíky aplikace pro specializované provozy, ale i tradiční Soutěž zručnosti řidičů (Toyota CUP, 11.10. od 10 hod.). Ti nejlepší praktici v obsluze manipulační techniky mohou změřit svou rychlost a umění bezpečné jízdy o ceny, které budou kopírovat téma akce – digitalizaci.

,,Užitečných informací bude v celém programu samozřejmě mnohem více, než jsme nyní stačili uvést. Cílem každého ročníku Toyota Demo Days je dát vždy dostatečný prostor pro osobní setkání a diskuze s obchodními partnery i nově příchozími v příjemném a odborně inspirativním prostředí. Jsme přesvědčeni, že sdílení zkušeností je pro hledání optimálních řešení konkrétních aplikací ta nejlepší cesta,“ uzavírá Jana Bobysudová.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Registrace pouze online na www.toyotademodays.cz

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP