Multibrandové financování od Volkswagen Financial Services. Největší poskytovatel finančních služeb v České republice Volkswagen Financial Services od letošního roku nabízí financování pro firemní vozy všech značek dostupných na českém trhu. Fleetovým klientům tak poskytuje komplexní řešení jejich vozového parku bez ohledu na to, zda se jedná či nejedná o koncern Volkswagen.

Ke třicetiletým zkušenostem v oblasti financování vozového parku, dlouholetým stabilním partnerstvím a individuálnímu přístupu tak nyní přibyla další klientsky atraktivní výhoda, kterou v nadcházejících měsících doplní kampaně na vybrané akční modely ve spolupráci s vybranými značkami nebo nabídka testovacích zápůjček vozů firemním klientům.

Pro všechny dostupné značky vozů Volkswagen Financial Services nabízí financování prostřednictvím operativního leasingu a úvěru, a to včetně Financování CHYTŘE, neboli úvěru s poslední nerovnoměrnou splátkou. Samozřejmostí je pak široká škála služeb včetně servisu, pneuservisu, pojištění, dálničních známek, volné hranice kilometrů nebo elektronické knihy jízd.

„Rozšíření nabídky značek je odpovědí na mobilní potřeby širokého spektra klientů, od malých a středních firem financujících například jen dva vozy až po nadnárodní společnosti s flotilami čítajícími stovky automobilů. Tímto krokem se Volkswagen Financial Services stává univerzální leasingovou společností schopnou plnit veškeré požadavky klientů v oblasti financování osobních a užitkových vozů,“ říká Radek Uher, manažer pro segment Multibrand ve Volkswagen Financial Services.

DPP