SkySaver – Ekonomická přeprava po Evropě

Globální síť Skynet Worldwide Express network se rozpíná napříč všemi kontinenty a poskytuje rychlé a spolehlivé expresní služby do více než 200 zemí po celém světě. Od svého vzniku v roce 1972 se tato společnost rozrostla na více než 1 000 poboček. Standardní službou Skynet Worldwide Express je door-to-door doručení pro exportní a importní zásilky a dokumenty. Tato celosvětová síť poskytuje bezkonkurenční čas dodání, samozřejmostí je online sledování zásilky a potvrzení o doručení. Skynet Worldwide Express se snaží svým zákazníkům poskytnout komplexní služby, které odpovídají standardům dnešní doby.

Spolupráce GO! Express & Logistics a Skynet Worldwide Express

GO! Express & Logistics představuje zastoupení Skynet Worldwide Express v České republice již od roku 2011. Zásilky z celého světa doručuje pro Skynet WWE v České republice GO! Express & Logistics, Skynet WWE takto našel silného partnera pro Českou republiku. Naopak pro GO! Express & Logistics napojení do sítě Skynet WWE nabízí možnost doručovat a vyzvedávat zásilky celosvětově i mimo síť GO!.

Nový produkt SkySaver

Skynet Worldwide Express & GO! Express & Logistics představily nový produkt, který si mohou klienti objednat již od srpna tohoto roku. K již zavedenému produktu SkyExpress společnost rozšířila své produktové portfolio o další službu nesoucí název SkySaver. SkySaver představuje na rozdíl od SkyExpress ekonomickou přepravu po Evropě. Ve spolupráci se sítí poboček v jednotlivých evropských zemích byl založen projekt Skynet European Road Network (SERN).

SkySaver nabízí dva způsoby doručení. Tím prvním je doručení až ke dveřím adresáta. Druhou možností je doručení na konkrétní předem stanovené výdejní místo (PUDO), ve kterém si adresát může vyzvednou zásilku sám. V případě door-to-door doručení jsou zaručeny tři bezplatné pokusy o doručení. V případě, že klient není zastižen, má možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším výdejním místě.

Přestože se jedná o ekonomičtější variantu SkyExpressu, Skynet WWE & GO! Express & Logistics dbá na stejnou úroveň kvality doručení. Rozdílná je pouze doba doručení, kdy se v expresním dodání jedná o 1 – 2 dny a v ekonomickém režimu SkySaver se bavíme o 2 – 5 dnech. Cenově se pohybuje doručení zásilek po Evropě v rámci tří cenových zón podle váhy. Ceny jsou účtovány na základě váhy balíku nikoliv zásilky. Produkt je určen zejména pro zásilky nižších vah do 30 kg. Pokud zákazník objedná do 14:00 hodin, je vyzvednutí a následné odeslání zásilky možné ještě tentýž den. Zásilky jsou doručovány jak B2B tak B2C segmentu.

Zdroj: GO! Express & Logistics, s. r. o.