DPP

[quote]Pokud máte pocit, že o firmě Ergotep neslyšíte prvně, máte jistě pravdu. Jejími službami jsme se zabývali již v minulosti. Hlavní službou je samotný fulfillment tedy komplexní služby pro e-shopy. Již 18 let zaměstnává tento podnik osoby se zdravotním postižením a své podnikání drží v businessové a sociální rovině. Nepochybně si tím zachovává svou originalitu. Dnes bychom se rádi věnovali jedné části fulfillmentových služeb a tím je call centrum.[/quote]

 

Call centrum se stará o zákazníky již 9 let, proto není žádným nováčkem, ale ostříleným spojencem v celkovém chodu této firmy. Za den operátorky pomůžou až 300 zákazníkům, protože v pracovním dnech jsou zde 15 hodin a o víkendech 12 hodin. Celkem to dělá přibližně 10 175 telefonátů ročně a kolem 150 telefonických objednávek za měsíc. Díky tomu se tak zvýší obrat e-shopů téměř o 1 600 000 Kč za rok.

 

Bez sehraného týmu by nebylo nic možné. Tým zkušených operátorek se pravidelně školí a připravují se na jednotlivé scénáře. Profesionálně komunikují se zákazníky, kteří potřebují poradit a pomoc. Nejčastěji volající řeší dokončení objednávky, reklamace, odstoupení od smlouvy, nebo žádají právě o radu, aby jejich nákup proběhl hladce.

 

Ergotep spolupracuje s e-shopy TESCOMA, Hamé, Vileda, Nakup na Dobro a další. Zkušenosti tudíž zaručeně nechybí. Call centrum je prostě nepostradatelným dílkem skládačky našich fulfillmentových služeb, které e-shopům poskytujeme.

 

Zdroj: Ergotep